خانه

Shenzhen Zhiheng Electronic Technology Co., Ltd. کنترل کیفیت

نظرات مشتریان
خدمات فروشنده بسیار خوب است، ارتباط بسیار روان است، و قیمت ارائه شده نیز بسیار مقرون به صرفه است. پس از دریافت محصول، هر گونه مشکل فنی که متوجه نشده اید از راه دور قابل حل است. این خرید هم کاملا راضی کننده است و امیدوارم در آینده بیشتر همکاری کنم!

—— آقای زولتان کسیتیوس

من یک کاربر کوچک هستم که به تازگی شروع کرده ام و بسیاری از جنبه های دانش را درک نمی کنم. فروشنده بسیار مشتاق است و با حوصله به تمام سوالاتی که می پرسم پاسخ می دهد. پس از دریافت دستگاه، برای هرگونه مشکل عملیاتی می توانم با فروشنده تماس بگیرم. با آن مقابله کنید. باعث شد خیلی راحت بشم

—— آقای جهاد الحجی

چت IM آنلاین در حال حاضر
مشخصات QC

یک کارت گرافیک خوب از خروجی تراشه تا انتهای قطعات دستگاه شما، باید مراحل زیادی را تجربه کند.قبل از خرید کارت گرافیک، کارت گرافیک باید سه مرحله آزمایش را پشت سر بگذارد و در نهایت به کاربر نهایی فروخته شود.در زیر، ما از طریق تحقیق و توسعه، تولید، بازرسی کیفیت و سایر معرفی یک کارت گرافیک Suotai، به طوری که ما به وضوح درک می کنیم که چگونه تولید کنندگان برای اطمینان از کیفیت کارخانه کارت گرافیک.

 

تولد کارت گرافیک را می توان به بخش های زیر تقسیم کرد: تحقیق و توسعه، اشکال زدایی، تأیید محصول، تولید انبوه، بازرسی کیفیت.در میان آنها، طراحی، تحقیق و توسعه، تأیید محصول متعلق به کار اولیه است، اطمینان حاصل شود که کارت گرافیک دارای کیفیت بالایی از فاکتور ریشه است.

 

پس از رفع اشکال توسط مهندسان سخت افزار، مشخصات محصول و مواد مشخص شده است.قبل از تولید انبوه، کوسه ماهی سفید فرآیند TR (ماشین آزمایشی)، MP (تولید دسته کوچک) را با استفاده از بخش تحقیق و توسعه برنامه کامل اشکال زدایی، تولید 100 تا 200 قطعه برای مهندسی تأیید محصول QE (تست دمای بالا) انجام می دهد. ، تست چهار گوشه، تست قابلیت اطمینان پیوسته، تست شتاب عمر MTBF)، عیوب کارت گرافیک را برای اصلاح مواد پیدا کنید.

معرفی پروژه تایید محصول QE در اینجا مهم است، زیرا گام مهمی برای شبیه سازی محیط کاری واقعی کارت گرافیک است.

Shenzhen Zhiheng Electronic Technology Co., Ltd. کنترل کیفیت 0

تست شتاب عمر MTBF

شبیه سازی پدیده پیری کارت گرافیک در محیط استفاده واقعی.از طریق فرمول محاسباتی خاص در محیط آزمایشی زمان کوتاهی برای شبیه سازی استفاده از کارت گرافیک 5 سال بعد.گزینه ها شامل پیری گرم و مرطوب و پیری هوای گرم است.

 

55 ℃ / 90٪ رطوبت (تست دمای بالا)

تست بار بالای کارت گرافیک در محیط دمای بالا، به ویژه برای محصولات نسخه اورکلاک از پیش تعیین شده Suotai لیست شده در چین، به ویژه برای نسخه عالی کارت گرافیک اورکلاک بزرگ، از طریق تست دمای بالا، می توانیم محصولات با بهتر را انتخاب کنیم. اورکلاک قانون اساسی

 

تست ضربه دمای بالا و پایین

تعویض سریع بین -55 ℃-125 ℃، برای آزمایش ویژگی های فیزیکی جوشکاری کارت گرافیک، سازگاری با دمای بالا و پایین اجزاء.

 

تست حد چهار گوش

کارت گرافیک تحت چهار حالت حدی دما بالا و فشار بالا، دمای بالا و فشار پایین، دمای پایین و فشار بالا تست شده است.به منظور بهبود سازگاری کارت گرافیک برای انحراف از استفاده عادی از محیط، مشخص کنید که کارت گرافیک کدام شرایط استفاده معیوب است.

 

تست دمای پایین

از ابزار برای تنظیم محیط کار کارت گرافیک به صورت -5℃-5 ℃ استفاده کنید تا بررسی کنید که آیا کارت گرافیک به طور معمول در دمای پایین برای مدت طولانی کار می کند (مخصوصاً برای ماژول منبع تغذیه کارت گرافیک، برخی صداها یا خازن ها در دمای پایین ظاهر می شوند اولین عملکرد راه اندازی غیر طبیعی است، نیاز به راه اندازی مجدد دو یا سه بار به حالت عادی و به دنبال آن حافظه ویدیویی است.

 

تست قابلیت اطمینان پیوسته

برای کارت‌های گرافیکی ماشین‌های استخراج که در چین فروخته می‌شوند، به دلیل اورکلاک بزرگ از پیش تعیین شده، به منظور اطمینان از کیفیت بالای این محصولات با فرکانس بالا برای پخش کننده‌های تب DIY، هر قطعه باید توسط محفظه دمای بالا تست شود (45) ℃)، با استفاده از نرم افزار بار بالا مانند 3DMark برای اجرای مداوم تست ماشین، برای اطمینان از پایداری کارت های گرافیک تحت فرکانس بالا.

Shenzhen Zhiheng Electronic Technology Co., Ltd. کنترل کیفیت 1

اگرچه تایید QE فوق شامل تست فن نیز می‌شود، اما داده‌های به‌دست‌آمده از آمار بخش تعمیر: خطای کارت گرافیک عمدتاً بر عملکرد پراکندگی صفحه نمایش و عملکرد ناپایدار متمرکز است و شکایات معدودی نیز وجود دارد. مشکل صدای فنو 70% دلایل این خرابی ها و سیستم اتلاف گرما رابطه مستقیم یا غیرمستقیم دارد، زیرا اتلاف گرما صاف نیست و در نتیجه گرمای بیش از حد تراشه ناپایدار یا آسیب می بیند.

حتی با یک فرآیند آزمایش عالی، آزمایش تک تک کارت‌های ویدئویی در عمل غیرممکن است، به‌ویژه برای محصولات رده پایین و میان‌رده که در مقادیر زیاد ارسال می‌شوند.فرآیند تولید استاندارد می تواند تضمین کند که کیفیت بدنه کارت گرافیک در سطح بالاتری قرار دارد، اما فن خنک کننده نیاز به استفاده از محصولات تامین کنندگان مختلف دارد و احتمال تفاوت های فردی نسبتاً بالاتر است، بنابراین کیفیت سیستم خنک کننده دلیل اصلی خرابی کارت گرافیک است.

 

دو دلیل اصلی خرابی فن وجود دارد.اولین مورد این است که محیط استفاده ضعیف است، تجمع گرد و غبار منجر به خاموش شدن فن می شود و مقدار زیادی گرما جمع می شود تا به کارت گرافیک آسیب برساند.دوم گرد و غبار به بلبرینگ فن است، به طوری که سرعت کارت گرافیک کاهش می یابد، نویز شروع بسیار زیاد است، سرعت پایین تر برای رفع نیازهای اتلاف گرمای کارت گرافیک کافی نیست، پس از سال ها استفاده، کارت گرافیک آسیب دیده است.

 

در پایان تولید برای تقویت کنترل کیفیت، انجام یک کار خوب از بازرسی و آزمایش، تا حد زیادی می تواند احتمال شکست محصول را کاهش دهد، اجتناب از کاربران برای تعمیر محصول ناشی از ناراحتی.

اطلاعات تماس
Shenzhen Zhiheng Electronic Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Mr. zhuyingbin

تلفن: 15838028393

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)